Kecy

... už je to tak

18. května 2014 v 23:23 | Ge Étrange
Stěhuju se.

Freakland a jiné šílenosti

28. dubna 2014 v 12:30 | Ge Étrange

Je informatika.
Pracujeme na "videu" v Movie Makeru. Někdy mi to příjde, jaki by p. uč mluvila na děti v 1. třídě... přitom toho víme o počítačích beztak víc.
Ale aspoň mám čas na ten článek, že. :D

Nezastavuj to poupě, když rozkvétá. Je to svítání, uvidíš.

23. února 2014 v 17:55 | Ge Étrange
Nebojte. Jsem stále naživu.
Měli jsme jarní prázdniny. Ale jak už to v tomhle vesmíru, nebo dimenzi, nebo čemkoliv jiným chodí... čas uběhl, je neděle a prázdiny u konce. Teď čekám na Velikonoce a dál jen a jen léto.
A kdyby vás náhodou zajímalo, jak jsem je prožila... račte klidně dál.

Tvé šatonové oči jsou jako továrny, daleko

1. února 2014 v 1:21 | Ge Étrange
Damon má supermegaúžasnej hlas. (A oči. Ale každej, kdo má modrý oči má podle mě úžasný oči. Máte výrazněji zelený nebo modrý oči? Máte z poloviny vyhráno!)


Bonjour.
Asi bys čekal mé dojmy z vysvědčení, ale to už nikoho nezajímá. Na škole jsem. Dokonce mám zaplacenou první část školného.
Já vím. Učitelé nám pořád opakují, jak nám to bude v září chybět. Ale já budu mít mozek stejně jako vypranej v bělidle ať už se teď budu snažit nebo ne. No one cares. (Miluju gify.)

Probudit se...

30. prosince 2013 v 0:04 | Ge Étrange
Jsem prázdná. Jsem jako rozbité zrcadlo, které nikdo nesloží.

Háááádej...

24. prosince 2013 v 19:42 | Ge Étrange

Ačkoliv je to velice překvapivé a nikdo z vás to nečekal, jsou Vánoce.
Je zajímavé, že ještě před chvílí jsem měla hlavu plnou myšlenek.
Už dávno jsme po večeři štědrovečerní večeři a já koukám na Piráty z Karibiku 3 (na 1. někdy před tím - den už nevím... je zvláštní, jak člověk lehce stratí přehled - a na 2. dnes ráno - vstávala jsem, takže to bylo ráno) (že by nová tradice?), poslouchám vyhrávání vánočních světýlek blikajících do rytmu, jsou až neuvěřitelně vlezlá, ale todává to tu správnou atmosféru, a chystám se pustit do tyramisu-zmrzliny. Proč ne. Je to vánoční zmrzlina. Ze severního pólu, vyrobená jednorožci a elfíky.

Výměty

25. srpna 2013 v 19:50 | Ge Étrange
Bonjour.
Našla jsem něco v mobilu. Poznámka.

Jeden rok skončil, druhý začne. Tohle léto nesmí skončit. I když... co se týče počasí, asi už dýchá z posledního.
Posledí rok na základce - díky bohu. Nikdo mi chybět nebude... snad jen dva. Víš... k spoustě lidí nemám téměř žádný vztah. To se pak lehce loučí. Ne, nesmí končit. Mám strach. Kam půjdu dál? Výjde mi původní plán? Bude tam někdo normální k spřátelení? Určitě. I když... to záleží na osudu, já jsem smrtelně chorobný introvert. Ale proč se zajímám o tohle? Nemám lidi v lásce.
28. 6. 2013, 15:04

Jedna věc tedy byla řečena a tímto mám přemýšlení nad nadcházejícím datem dopsáno. Už od konce června. Vidíš, jak je výhodné myslet dopředu?
Ta věc/povídka má plány na pár díů/kapitol dopředu, teď jen dokopat se k nim.

S'up

21. srpna 2013 v 0:32 | Ge Étrange
Good Evening.

Nevím. Chtěla jsem napsat něco lepšího než to, jak rychle léto utíká a jak nemám co dělat atd, atd.
No, takže jsem shrnula to, co jsem chtěla. Můžu pokračovat v něčem lepším.
Ne.
Máte rádi IQ testy? Já ne. Nevěřím jim a nemám na ně výdrž. I tak mám někdy nutkání si ověřit stupeň své inteligence. Jeslti je aspoň průměrná, nebo se blíží. Pamatuju, že jsem kdysi jeden dělala a vyšla mi průměrná 100. Možná tu bylo pár dalších pokusů, ale... ne. Nebylo.
Dnes, když mi Kitsū něco vysvětlovala, měla jsem pocit, že jsem spadla na podprůměr nebo slabomyslnost/debilitu. :D Dobře, taková nejsem, ale napadlo mě, že jsem hodně dlouho netrápila svoji levou hemisféru.
Vyšlo zhruba to samé, co naposledy. Yay.

Neberte to jako recenzi... ale...

17. srpna 2013 v 1:08 | Ge Étrange
Good night.
Asi všichni známe tu pohádku o Alence, která se ocitla se v říši divů. Kloboučníka, Srdcovou královnu, Housenku... Málo kdo už zná hru American McGees Alice z roku 2000. A pak je tu Alice: Madness returns.

A další šampus! :D

27. září 2012 v 6:52 | *Caroline*
Dobré ráno,
ano - správně. Další svátek! Poslední dobou je jich nějak moc, ne? :D Nicméně pro mne je dnes významný den.

(Jako odpověď na otázku jsem vyjmenovala všechny songy z alba :D)
Správně! Další výročí!!♥

Opět gratuluji ke všem fandům, zkušenostem, tolika let hraní ve stejné formaci (dívím se, že jste se nepozabíjeli na kolikrát tak dlouhých tour :'D) atd.
Prostě to co minule. :D
Für immer in unsere Herzen

Šampuus!!!

24. září 2012 v 21:44 | *Caroline*
Po dlouhé době se tu objevuji.
Ale žádnou velkou aktivitu nečekejte.
Ne, nadpis má svůj důvod. A to ten, že před 17 lety, tj. 24. 9. 1995, vyšla Rammstein první deska - Herzeleid. Nevidím v tom žádný smysl, ale i přesto to udělám.

Gratuluji, ke všemu! Ke všemu, co dokázali. Ke všem fanouškům, co získali, ke všem cenám, co vyhráli, ke všem zkušenostem, co nabyli, ke všem srdcím, co dobyli.
Stále ve formě, stále nápady, stále stejná formace - stále těch samých šest planoucích srdcí! Už cca 18 let, no není to nádherné?
"Wir halten das Tempo
Wir halten unser Wort
Wenn einer nicht mithält
Dann halten wir sofort"
Haifisch|© Rammstein
Taky bych ráda pogratulovala (i přes to, že se o téhle gratulaci nedoví^^) k ceně Nejlepší německá kapela, kterou 14. 9. získali na Metal Hammer Awards 2012.
Für immer in unsere Herzen!


A k blogu. Další delší dobu se tu neobjevím. Jen nedostatek času a nálady, nic závažného. ;)

Představte si, že je zde originální a velice výstižný nadpis

27. srpna 2012 v 1:22 | *Caroline*
Dobrý večer,
ne, noc. Vlastně ne - ráno. Poslední dobou mám náladu akorát být venku a užívat si poseldní - teď už přesně týden prázdnin. To chápete, ne? ;) A po celý týden budou přibývat kapitoly Nebezpečné smrti, které si dnes přednastavím, abych se nemusela zabývat blogem. A doufám, že ta slátanina, která skoro ani není hodna nést název příběh, se aspoň někomu bude líbit. ;)
A co dělám, když jsem na PC? Hlavně poslouchám hudbu a prohlížím si fotky na stránkách na FB. Převážně na zdi a druhé místo zabírá skupina Rammstein Czech fanarea. Je to kolektiv super lidí se smyslem pro humor, stylem a mají se mnou jednu věc všichni společnou - Rammstein. A dámy i vkus na... Rammstein v jiném slova smyslu, pokud rozumíte. ;)
Jinak jsem venku a buď si kreslím, nebo posledních pár dní píšu do zápisníku s tvrdými deskami (takové ty jakoby poznámkové "knihy", víte co myslím?) o sobě. Svůj život - zájmy, vlastnosti, záliby atd.
Ještě si to promyslím, ale možná se s vámi podělím o nějakou tu kresbu, lze-li to tak nazvat a nehodilo by se-li více slovo patlanina. :D

Ups...

4. července 2012 v 13:59 | *Caroline*
Čau,
moc se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale když je to léto tak nemám moc času. Rána jsem zatím strávila buď u her, nebo opravováním příběhů. Přepisovat je budu až... příští týden? A poté? Oběd a ven. Je moc horko na to, abych byla u PC a zbytečně ho přehřívala protože u mne v pokoji jsou tropy. Strašně špatně se mi v noci spí, kolikrát musím vytáhnout vějíř! :D
Jinak, jsem tu jen na skok, takže to není dlouhé. A omlouvám se SB, že je nenavštěvuji. Tedy jednomu SB, protože Annie má notebook mimo. Až se najde čas, urrčitě se tu objevím!
Mějte se a užívejte si toho horka! :D

Jak se věci mají?

14. června 2012 v 6:39 | *Caroline*
Čau,
dnes mám skvělou náladu. Sice včerejšek byl musím říct strašný, ale dobrá hudba po ránu mi zlepšila náladu. Navíc jsem se na herzeleid.cz dozvěděla skvělou zprávu - "Rammstein získali ocenění v kategorii Nejlepší živá kapela na Metal Hammer Golden Gods Awards 2012. Porazili tak kapely jako jsou Iron Maiden, Metallica, Skindred a Watain.". To mi taky dnes zlepšilo náladu. A doufám, že se klukům podaří získat i 29. 6. ocenění za Nejlepší živé vystoupení na Nordoff Robbins Awards 2012. Držím palce kluci! (Kdo máte R+ také rádi, na herzeleid.cz je článek - z 1. 6., kde je odkaz na hlasování - děkuji!)
No, slibovala jsem, že se tu objeví zase má tvorba, že? Tak jsem se rozhodla, že teď na to prostě není čas. Budu na tom
pracovat o víkendech, když bude čas, a až o prázdninách. Takže se tu něco objeví možná až v červenci kdy budu mít pravděpodobně každé ráno spousty času, protože není nikdo doma. Kromě babičky, která bydlí v bytové jednotce bod námi. (Je to jeden dům rozdělen na tři obydlené části) Takže až na ni mě nikdo většinou nebuzeruje. :D No nic, přežijte školu a užijte si prázdniny.
Ať máte co neljepší vysvědčení! ;)
xoxo *Caroline*

Víkende, stůj!

9. června 2012 v 15:44 | *Caroline*
Čauky,
Taky u vás tak pršelo? My kvůli tomu museli odložit grilování makrel. Škoda... Hodně jsem se těšila. No nic, budu muset počkat dva týdny. Konečně jsem dostala kytaru. A už umím zahrát jeden akord, heč! :D Ale od večera... to na začátečníka není tak špatné... (já vím že je :D)
Zítra jedu k babičce na oběd, takže se tu objevím buď odpoledne, nebo až v pondělí. Jestli se mi bude chtít, přepíšu si
do PC třetí kapitolu Nebezpečné smrti. A už jsem vyhrabala jeden můj knižní projekt, takže ho začnu přepisovat a upravovat. Možná se tu ještě dnes něco objeví. A ještě jsem chtěla říct, že pro vás chystám posledního června překvapení. Uvidíte! ;)

Ach...

5. června 2012 v 6:59 | *Caroline*
Čau,
včera jsem měla zvláštní den. Dospěla jsem k přesvědčení německého spisovatele Pierra Franckhe, že když budeš ve své sny věřit a konat, jako by se už staly - stanou se opravdu skutečností. Ano, má pravdu a opravdu to funguje!
Doporučuji vám přečíst si tuhle mocnou knihu. Opravdu mi pomohla a díki ní, si budu možná už o víkendu jít vlastnoručně za snem. (Ano, sen se mi splnil, ale s tím snem co se mi splnil teď, musím jít za dalším a mnohem těžším snem. Je to zamotané...) Ale tahle cesta bude má zkouška trpělivosti, odhodlání a z malinké části mého štěstí. Bude plná překážek a hřebů. Ale já věřím!
Ano, Carol se plní sen a ona jen sedí a čumí do monitoru! Abych pravdu řekla, čekala jsem, že budu nadšená a radostí bez sebe. Vždyť to je poprvé v mém životě kdy se mi něco takhle plní! A místo toho mám smíšené pocity a nadšení ne a ne se dostavit. Upřímně, mám skoro strach. Nevím co se děje - snad se začnu radovat až to dotyčné přání budu mít v ruce. Ale tohle vás určitě nezajímá, že?
Včera jsme psali nějaký testy a další bude až ve čtvrtek, takže se tu dnes objeví druhá kapitola Domu smrti. A abych
nedávala plané sliby, tak tohle není slib, ale předpověď budoucnosti! :D Včera jsem si objednala dvě knížky. Myslím, že by mohly dorazit asi tak ve čtvrtek - jako odměna za pokažený test! :D
No nic, vězení volá..
xoxo *Caroline*

Sny?

20. května 2012 v 11:10 | *Caroline*
Čauky lidi,
nebudu vám tu zbytečně plácat nesmysly o něčem co asi všichni víme. Nebo... možná "pár" řádků.
Ale ještě než začnu plácat. Slibovala jsem, že tento týden dodělám rozcestníky na příběhy. No jo, Carol slíbila něco
co bylo mimo její síly. Někoho to nezajímá, a to je určitě většina, ale blog neslouží jen k blábolení nesmyslů několika holek.
Je to náš malý svět a každý je v něm vítán. Někteří lidé používají blog ke svému proslavení a cpou své fotky kam se jen dá, někdo ale zůstává v anonymitě. Upřímně, já upřednostňuji anonymní verzi. Jen pár mých blízkých může zjistit komu Druhá dimenze patří a to podle mých výtvorů.

Kecy *Caroline*

8. května 2012 v 20:17 | *Caroline*
Čau lidi,
především bych chtěla poděkovat Annie za desing a ikonku. A upřímně, jsem překvapená! Včera tu bylo 23 lidí, to je dost, ne? (blog je teprve v začátcích, takže celkem...)

No, a taky... vím, že je to blbost se ptát. Já to stějně zveřejním :D ale chci mít jasno, že to bude aspoň někoho zajímat. Hlasujte v anketě pod článkem, prosím. ;)

A chtěla jsem se zeptat... Znáte sérii her Silent Hill? Mám v plánu si jeden z dílů pořídít (neříkám že legálně :P :D) a chtěla bych názor lidí, co hru(y) hráli- který díl je nejlepší-nejzajmavější?
 
 

Reklama