Informace ohledně blogu

Pár aktuálních řádků

16. května 2013 v 20:17 | Ge Étrange
Tak, vše mám už hotovo (průběžně jsem dodělávala další popisky a brouzdala po netu).
Nečekala jsem, že se mi výsledek bude tak líbit. Opravdu, podcenila jsem se. Byla to taková výraznější rekonstrukce.
Jistě nezůstalo bez povšimnutí, že se zrekonstruovala i přezdívka. Tak dlouho jsem ji chtěla použít... Ge Étrange... poslední dobou se mi zalíbila francouzština. Je to sice jazyk jako když mluvíte s horkým bramborem v puse, ale má to své kouzlo.
Jinak... celé jsem to tady předělala. Od barev po rubriky. Taky mám konečně pocit, že tu jsou smysluplnější články, než pár keců a obrázků. Doufám, že v tom budu pokračovat, i když tomu právě teď moc nepomáhám...
Uvidíme.

Blitz vs Dimension

16. května 2013 v 15:01 | *Caroline*
Tak jsem delší dobu přemýšlela, co udělám s druhým blogem. Přemýšlela, promýtala, uvažovala...
Napadly mě dvě věci. Spojím je oba dohromadu buď:
a) na každém blogu přidám do rozcestníku odkaz na rubriku z druhýho blogu (chápete, ne? Ano, je to divný :D)
b) články (které za to stojí) z B přesunu sem do D
Tak... určitě budete souhlasit, že možnost b) je lepší. Protože upřímně... komu příjde logické, spojovat dva blogy do jednoho menu? o.O
Ještě potřebuju (chápáno spíž jako chci) nový design. Heh, už si představuju sebe, jak něco patlám v nějakém programu. Vtipné.

Jinak... mimo tohle... přemýšlela jsem nad spousty věcmi. O drogách (k tématu týdne, samozřejmě) a jako obvykle nad tím, jak by se s lehkostí dětského uvažování dal zlepšit svět. Ale znáte to. Co si člověk nezapíše, později neví s protože můj mozek uvažuje spíž hlasem a obrazy, které jsou spíše jako fata morgana, nevím skoro nic z původní myšlenky. Inu, co člověk netrénuje, neumí.

Novinky na následujcích 14 dní

14. května 2012 v 21:24 | *Caroline*
Čau,
kašlu na anketu! Stejně vím, že sem nikdo pravidelně nechodí a těch pět až patnáct lidí je třeba náhoda! ;) A to mi nevymluvíte.

Jak již z názvu vyplívá, kvůli tomuhle tu ale nejsem. Během týdne doplním moje výtvory o rozcestníky na příběhy (povídky - nevím v čem je rozdíl). Jako první bych měla zveřejnit shingami povídku Dům smrti a jakmile provedu úpravy, tak i Nebezpečnou smrt a možná i Magickou trojku. Do čtrnácti dní bych měla taky dokončit povídku z dob Osmanské říše. Inspirovala jsem se seriálem Velkolepé století, který chodí na TV Barrandov. Ne že by mě to moc bavilo, ale mamka se na to dívá a já jí to ty čtvrtky nahrávám. (Uznávám, že mě to trošku chytlo...) Je to takovej slaďák, což normálně nepíšu, ale byla to příjemná změna ponořit se do hloubky mého srdce a něco slátat. :D Kromě příběhů (slátanin - říkejte tomu jak chcete) by se tu měly objevit nějaké obrázky.

Dále si zkusím pohrát s DAZ studiem a stáhnout konečně funkční figuru Victorie za rozumnou cenu. (Žádnou :D) Takže tu možná přibyde nová PNG postava. Jaké bude mít oblečení nevím, možná se mi povede dát do programu nové, možná ne. (Přejte mi štěstí :D)

Dále, (doufám, že Madeline D´Angelo tohle čte) bych chtěla Maddie svěřit témata týdne. Myslím si, že se jí to s originalitou povedlo. ;)

PLÁNY

6. dubna 2012 v 11:37 | *Caroline*
Pěkné svátky,
vím, že jsem nikdo nechodí. Ale kdyby náhodou ;)
Včera večer jsem objednala desing u Annie z my-graphic-dreams.blog.cz, mé oblíbené grafičky. Nevím kdy bude hotový, protože si myslím že jsem si vymyslela náročnější typ dessu :D A jakmile bude dess, začnu se domlouvat se sestřenicí kterou bych chtěla nabrat jako blogmasterku protože náš dům je postaven tak, že bydlíme svím způsobem spolu tak se můžeme domlouvat. Navíc máme podobné zájmy, tak věřím že se nám bude o spolupracovat skvěle.
 
 

Reklama