Nebuďte rasisti... nesnášejte všechny

24. dubna 2014 v 21:39 | Ge Étrange |  Obrázky
Pusťme si něco hezkého. :33

Zdravím.
(Taky nesnášíte vymejšlení pozdravů?) Víte... původně jsem psala článek už asi... ve čtvrtek? Jop... ten co byl před týdnem. Myslím, že to bylo na téma týdne... nebo ne. Je to týden. Nemůžete po mně chtít, abych si to pamatovala. Ale bylo to něco s Gammy.
Pamatujete si ji, ne? Ta dlouhá zelenovlasá osoba s černým bělmem.


Jenže se mi ten článek nějak díky mé neuvěřitelné šikovnosti smazal a mě se to už nechtělo psát znovu. .___.
Ale poslední článek stál za starou bačkoru (i ta by radši skočila do centra výbuchu atomové bomby jen aby na něj nemusela koukat). A navíc už je to víc jak 3 týdny. Nemužu vás přeci tak zanedbávat, dušičky. Jop, jste moje dušičky.
Kdo chce, budu pokračovat novinkami zajímavými informacemi no dobře, prostě budu kecat blbosti. Klidně pokračujte až dolů k obrázkům. Ne, nejdřív si pusťte Jigsawovo epické "Game over!" a pak až ty obrázky. Nebo si pusťte jen to game over... to je jedno.
Teď v úterý a středu probíhalo příjmačkové období, takže jsme se ve škole neučili a dělali služky. Ne, neměli jsme na sobě tyhle sexy oblečky... ale uznejte, že by bylo vtipný sledovat kluky kopat na hřišti v tomhle kawaii oblečku. S Kurai jsme umývaly kádinky a... další zaprášený chemický věcičky, který jsem nikdy neviděla někoho v chemii používat. Bylo to super.
Dobře. Asi mi docházej novinky. ._. O víkendu jsme si s Kurai u nich na chalupě uspořádaly maraton Saw a čajový dýchánek. :3


Musím si soundtrack k SAW stáhnout. Je epickej. :33

Teď k těm obrázkům, oficiálně mi došly "novinky".

Gammy. Kresleno takovým jednoduším stylem. Ani to netrvalo dlouho.


Nejsem si jistá. Ale mám ji několikrát načmáranou v sešitu do slohu.

To je vše. Můžete jít, dušičky.

Ge Étrange
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsi zde? Klikni :3

^_^
:3
-,-"

Komentáře

1 Kurai Kurai | E-mail | Web | 24. dubna 2014 v 21:54 | Reagovat

Ten závěr Sawu je tak epickej (epickej na vyšší úrovni, vyšší úrovně epičnosti), že jsem si musela zaječet do polštáře. .__.  

Tomu typkovi co ten soundtrack složil by jsme važně měli něco poslat. Uspořádáme sbírku pro Charlieho Clousera, a až budeme mít dost peněz tak mu pošleme čaj a sušenky.
A nebo ho rovnou pozveme na náš další čajový dýchánek. A když už to budeme pořádat tak pozveme i Wana a Bella, protože si to prostě zaslouží. :3
Ale podmínkou příchodu jsou veselé kloboučky. *^*

A zapomněla jsi na kloboučky .... měli jsme kloboučky ^^

2 Étrange et fou créature Ge Étrange Étrange et fou créature Ge Étrange | E-mail | Web | 24. dubna 2014 v 22:23 | Reagovat

[1]: Jop. To bude chtít megasbírku. Ale bude to stát za to. :33 Jedni z nejepičtějších lidí od filmu na jednom čajovým dýchánku s námi.^^ A kloboučkama.
Kloboučky jsou super. :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama