Háááádej...

24. prosince 2013 v 19:42 | Ge Étrange |  Kecy

Ačkoliv je to velice překvapivé a nikdo z vás to nečekal, jsou Vánoce.
Je zajímavé, že ještě před chvílí jsem měla hlavu plnou myšlenek.
Už dávno jsme po večeři štědrovečerní večeři a já koukám na Piráty z Karibiku 3 (na 1. někdy před tím - den už nevím... je zvláštní, jak člověk lehce stratí přehled - a na 2. dnes ráno - vstávala jsem, takže to bylo ráno) (že by nová tradice?), poslouchám vyhrávání vánočních světýlek blikajících do rytmu, jsou až neuvěřitelně vlezlá, ale todává to tu správnou atmosféru, a chystám se pustit do tyramisu-zmrzliny. Proč ne. Je to vánoční zmrzlina. Ze severního pólu, vyrobená jednorožci a elfíky.


Vánoce nějak strácejí tu atmosféru, co měly když jsem byla malá. Večeře je pořád stejná, i můj metabolismus stále pravidelně funguje. Ale chybí mi to nadšení z dárků, který se "záhadně" objeví pod stromkem (ale rodiče to dělali příliž okatě). Ale atmosféra je pořád skoro stejná. Je volno, stromeček, světýlka. Řízek a salát.
Seděla jsem na parketách a slunce mi příjemně zahřívalo tvář. Vzala jsem stříbrnou baňku a pověsila ji na umělý stromeček (that's right, bitchez, nekácíme stromy pro srandu jednorožcům).
Ano. Včera jsem zdobila stromeček (a vypadá úchvatně) a do toho svítilo slunce.
A víš co? Líbí se mi to. Nemám ráda sníh. Tedy je fajn, když se na něj koukám z okna s čajem v ruce. Ale je studenej. Země klouže díky ledu. Minule byl jako sklo. A já jsem strašně paranoidní, když mám jít ven.

Veselé Vánoce všem (ne že by to měl někdo číst). Vše, co si přejete, zdraví, úspěchy a další věci. A ještě víc do nového roku 2014.
Konec utrpení. Už jsem u konce. Vracím se ke zmrzlině a filmu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Morbid Doll Morbid Doll | Web | 27. prosince 2013 v 18:48 | Reagovat

Stou atmosférou s tebou souhlasím. Když jsem byla malá bylo to všechno jiný..bylo to všechno víc hezčí. V poslední době mi to vůbec nepřipadalo Vánoční a ani že by nějaký Vánoce byli. Nevím,ale v poslední době je to divný nějak všechno. :)
Jinak teda ti přeju hodně štěstí v novém roce. :)

2 Étrange et fou créature Ge Étrange Étrange et fou créature Ge Étrange | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 0:55 | Reagovat

[1]: Díky. :) Štěstí bude potřeba.
Hodně štěstí do '14 i tobě, protože toho není nikdy dost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama