Zžíravá touha v mém srdci

16. května 2013 v 18:00 | Ge Étrange |  Próza
(Tohle byl původně úvod k yaoi-ff povídce, ale nelíbí se mi, tak oživuji jen prolog.)
(Kdo ji četl a zajímá ho jak to dopadne - vtipné, že? - řekne, že s ním zůstane, protože být vedle něj a dělat, že se nic nestalo, by ho zraňovalo.)

Otevřel jsem oči a pocítil zvláštní pocit u srdce. Je to láska? Je to bolest? Ne, je to stud. Chvíli jsem ho sledoval, jak vedle mě klidně leží s paží okolo mého těla. Ta zvláštní chvíle, když jste chlap a příjde vám sladký jiný chlap ležící vedle vás... Je to zničující, ale zvláštním způsobem krásné. Začal jsem ho hladit po vlasech. Voní po moři. Nezkrotném a divokém moři, cítíš? Pomalu a jemně jsem políbil jeho rty. Jeho oči však zůstaly stále zavřené.
Na stole hořel svícen. Obrátil jsem tvář na něj a sledoval, jak vřelý vosk stéká po štíhlém těle svíce dolů.
Svíce jsou andělé lásky, když je zapálíš, začnou jim stékat horké slzy po tvářích. Až dohoří, zbyde po nich jen žal. Nezapaluj je, ať naše láska neshoří! Nech je bolestně stát ve sklepě za sklem, na očích všem krysám a pavoukům. Jedině tam, bez zraků lidí, bude naší lásce dobře. Nikdo ji nezavraždí, nepošpiní, nezohaví. Jen tam vydrží věčně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A.I. A.I. | Web | 21. května 2013 v 17:09 | Reagovat

Situace, kdy jsem (jakože) muž a miluji jiného muže, je krásná. Tak krásná, jako kdybych miloval ženu.
Konec psaní v mužském rodě.
Tak nějak se do toho dokážu vžít. Nic podobného jsem sice nezažila (alespoň myslím :D), ale  stejně je to hezky podané :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama