Srpen 2012

Představte si, že je zde originální a velice výstižný nadpis

27. srpna 2012 v 1:22 | *Caroline* |  Kecy
Dobrý večer,
ne, noc. Vlastně ne - ráno. Poslední dobou mám náladu akorát být venku a užívat si poseldní - teď už přesně týden prázdnin. To chápete, ne? ;) A po celý týden budou přibývat kapitoly Nebezpečné smrti, které si dnes přednastavím, abych se nemusela zabývat blogem. A doufám, že ta slátanina, která skoro ani není hodna nést název příběh, se aspoň někomu bude líbit. ;)
A co dělám, když jsem na PC? Hlavně poslouchám hudbu a prohlížím si fotky na stránkách na FB. Převážně na zdi a druhé místo zabírá skupina Rammstein Czech fanarea. Je to kolektiv super lidí se smyslem pro humor, stylem a mají se mnou jednu věc všichni společnou - Rammstein. A dámy i vkus na... Rammstein v jiném slova smyslu, pokud rozumíte. ;)
Jinak jsem venku a buď si kreslím, nebo posledních pár dní píšu do zápisníku s tvrdými deskami (takové ty jakoby poznámkové "knihy", víte co myslím?) o sobě. Svůj život - zájmy, vlastnosti, záliby atd.
Ještě si to promyslím, ale možná se s vámi podělím o nějakou tu kresbu, lze-li to tak nazvat a nehodilo by se-li více slovo patlanina. :D

Co podle mne je černá?

15. srpna 2012 v 10:55 | *Caroline* |  Témata týdne
Zdravím,
rozhodla jsem se něco napsat k nynějšímu tématu, protože černá je pro mne víc než jen barva.
Černou mám ráda. Ano, černá symbolizuje smutek, ale to jen proto, že to někdo vymyslel. Pro mne černá symbolizuje spíž energii, tajemno, tmu. A to vše mám ráda. A proto že poslouchám metal, kde je tahle barva dosti rozšířená, mám černé i oblečení, nechty (což mi připomíná, že mi černý lak vysychá...), doplňky... Často mi říkají "Emo!" (spíše pobaveně, ze jakoby srandy) když mě vidí v černé. Ale proč? Kde se v nich vzal ten nalhaný fakt, že černá znamená emo? Ne, černá znamená tma, hudba, síla, uklidnění, tajemství... Mám ráda více barev. Červenou, modrou zelenou... ano. Ale černá je tak nějak, jiná. Zvláštní. Má speciální pozici.
Nyní víte, co pro mne černá doopravdy je. Ano. moc jsem té délce nedala... ale k vyjádření stačí i jedno slovo.
Poslední dobou to tady vázlov zapomnění, neměla jsem náladu. (Ano, čas byl.) Ale ujasnila jsem si pár věcí. Někdy se tu zase objevím.