Dům smrti

1. června 2012 v 7:07 | *Caroline* |  Próza
Čau lidi,
taky už vás ta škola tak nudí? Já se nemůžu dočkat toho momentu kdy uslyším školní zvonek naposledy a vyrazím na dva měsíce relaxovat do teď už svého pokoje a samozřejmě i ven. Chápete to? Na celé dva měsíce odpočívat! Krása. Tedy, nevím, jestli to bude zrovna odpočinek, budu se zřejmě muset naučit... (to vám neřeknu :P) Ale to chtěla já, je to můj sen.
Musím se přiznat, že to věčné přemýšlení mi už rozežírá mozek, takže
příběhy jako Nebezpečná smrt apod. odkládám na neurčitou. Nemám na to čas, budeme psát poslední testy a já se musím učit. Ale možná zveřejním první část toho romanťáku, jak jsem říkala - už ji mám skoro hotovou. Budu si muset o víkendu najít kousek času. Nevím, jestli si ale najdu čas přepsat to do PC, protože při přepisování musím opravit nesmyslné věty a možná upravit text do co nejlepší verze. A abych nezapoměla, jak zveřejním tu první část, bude pod článkem (a možná i v menu) velice důležitá anketa. Protože pokračování a i samotný konec bude jen na vašem rozhodnutí, tak vás prosím - zkuste tenhle blog navštívit znovu a sdělit mi svůj názor! Vzpomeňte si, jak jste vy začínali, prosím a pomožte mi! :(
Tak, doufám, že se vám bude kapitola líbít... Já už ji při přepisování a opravování četla tolikrát, že už mi skoro vadí! :D
Ale dnes se tu ještě možná objevím! ;) Chtěla bych konečně dodat informace o sobě do menu a doplnit ikonky oblíbených blogů. (zatím tam je pouze Labanda) Chtěla bych tam dodat i Annie. Dále budu muset popřemýšlet.

Stěhování zla I.

Vysoký, starý, tmavý dům s černou minulostí se tyčí nad obzorem a čeká na další oběť. Stovky let trpělivě čeká na další smrt, kterou slibuje každému kdo se do něj vydá. Čeká na další troufalou lidskou oběť, která se nastěhuje do světa Shinigami. Jako noční můra vyhlíží nad ponurým obzorem. Zde, ve světě bohů smrti Shinigami sice neroste čerstvá tráva a nesvítí bůhvíjak jasné slunce, ale tohle místo je horší. Slunce nad Domem smrti svítí rudě jako krvácející tepna a měsíc jako nádherný křišťál. Tráva okolo domu neroste.

Dočkal se. Po stovkách let začne Dům smrti opět děsit. Před domem zastavil speciální mezi-dimenzionální černý Renault. Vystoupila z něj neobvyklá rodinka.

Opodál postávala skupinka 3 Shinigami s kartami v ruce. "Koukněte," ozval se první Shinigami "Riuga si přivedl návštěvu!" "Hehe, schválně jak dlouho to tam ta jeho ženský vydrží," odvětil zvláštně vyhlížející druhý Shinigami. "přece jenom je to člověk! Ve světě bohů smrti! Co ho to vůbec napadlo? Hahahahá!" "A stěžuješ si? Je to sice "proti pravidlům", ale aspoň tu máme něco lepšího než karty, ne? Hehe, vyhrál jsem - opět!" přidal se třetí Shinigami do rozhovoru. "A vlastně máš pravdu, kromě karet tu není zhola nic a Riuga nám přivedl zábavu přímo pod nůž!" Nahlas přemýšlí první Shinigami.

Mezi tím…

"Vybalte si, obhlédněte dům a vyberte si pokoje. A pro nás vyber nějaký velký a děsivý, puso. Já si musím ještě něco zařídit."Promluvil Riuga a otočil se směrem ke skále na sever od domu. "Cože?! Tohle je náš novej dům? Tahle barabyzna, jo?!?" Ozvala se Cristine. "A jak daleko je nějaké… cokoliv?!" Dům smrti je dost daleko od města, vesnice a vlastně veškeré civilizace. Zřejmě se tu stalo něco strašného, že tu nikdo tak dlouho nebydlel, odpověděla si pro sebe Caroline. "Death City je tak daleko, až je blízko, sestřičko! Ani si nedokážeš představit jak moc blízko je!" Zareagovala Caroline a měla pravdu. Death City je vzdálené tisíce metrů od Domu smrti a přesto nemusíte ani opustit dům. Ale věřte mi, tohle je jedna z mnoha věcí co by vás měla zajímat. A není to jediná nelogická věc v celém příběhu! Připravte se, jízda noční můrou právě začíná.

xoxo *Caroline*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janie Hutcherson Janie Hutcherson | Web | 1. června 2012 v 7:20 | Reagovat

Sorry ale číst si to radši nebudu, jsem docela strašpitel :D

2 Annie Zet, 14 Annie Zet, 14 | Web | 1. června 2012 v 14:23 | Reagovat

Shinigami to mi něco říká. Z nějakýho anime?:D /možná kecám:D/

3 Annie Zet, 14 Annie Zet, 14 | Web | 1. června 2012 v 16:36 | Reagovat

Když už jsme u anime, koukáš na nějaký?:D

4 Annie Zet, 14 Annie Zet, 14 | Web | 1. června 2012 v 19:06 | Reagovat

Se dívám jen na Naruta, právě že já miluju ninji a na Death Note už se nějakou tu dobu chystám. Doufám, že až se k tomu dostanu, tak to bude stát za to.:D)

5 Labanda © Labanda © | E-mail | Web | 3. června 2012 v 0:01 | Reagovat

děkuji tos napsala moc pěkně, potěšilo mě to a to moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama