Dům smrti - úvod

29. května 2012 v 19:10 | *Caroline* |  Próza

Čau,
doufám, že se vám Dům smrti bude líbit, dost jsem se s ním napřemýšlela, ale opět si myslím, že tam mám co zlepšovat. Vazbu konverzací, smysl vět, navazování na děj... ale to posuďte sami dle první kapitoly, která se tu do zítřka určo objeví! ;)
Dům Zakladatele postavil zakladatel města Death City pro své soukromé účely. Po jeho smrti dům koupili zdejší mniši. Dům měl sloužit původně jen pro přespání, ale tehdejší církev byla stejná jako ta u nás. Moc a peníze mnichům tak stouply do hlavy, že Dům Zakladatele začali využívat na své satanistické schůze, pokusy a jejich takzvané "očištění duše". Pod domněnkou správného chování a pravého čištění duše tohle pokračovalo rok. Začátkem roku dalšího, se společnost dozvěděla o mnišské sektě Monachisa jejich ani troch čistém chování. Lidé z Death City začali Domu Zakladatele říkat Dům smrti.

Později vznikl v Death City řád Deos Mors, řád Bohů smrti, kteří mají za úkol vymítat zlo z města Death City. Řád Deos Mors stále existuje a na škole pro zbrojířů, v Shibusenu, učí boji proti zlu ti nejlepší z nejlepších. Tehdejší řád Deos Mors po vyhlazení mnišské sekty přesunul Dům Smrti dostatečně daleko od Death City. A nyní, po několika stovkách let, se do Domu smrti stěhuje Riuga Shi-gami se svou rodinou, manželkou Miku a dcerami Caroline a Cristine.

Caroline je dcerou Riugy a lidské ženy Miku. Jako jediná dívka patří mezi nejvyšší strážce Smrti.

Cristine je též dcerou Miku, ale její otec je strážce Dobra. Cristine je jediná dívka mezi strážci Dobra.

Riuga Shi-gami je jeden z nejvyšších Bohů smrti. Spolu s jeho línými přáteli Madsudem, Riuzakim a Spiritem patří k nejozbrojenějším a nejlepším Shinigamim. Jeho prapředek je Zakladatel a Dům smrti po něm zdědil.
xoxo *Caroline*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 A.I. A.I. | Web | 2. června 2013 v 1:26 | Reagovat

Vypadá to velmi zajímavě, půjdu číst pokračování.

Btw, proč nepíšeš? :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama